مجید عباسی

مجید عباسی

مجید عباسی، دانش آموخته فلسفه اسلامی و روانشناسی بالینی است.
علاقه و آشنایی او با روانکاوی، از دوران دانشجویی در رشته فلسفه اسلامی از طریق آرای پل تیلیش فیلسوف و الهیات دان آلمانی آغاز شد و پس از آشنایی با روانکاوی کلاسیک و پس از آن روانکاوی مدرن، و شروع درمان شخصی با رویکرد تحلیلی، علاقه اش را در این یافت که به طور حرفه ای در این زمینه تحصیل کند. او بعد از انصراف از رشته حکمت متعالیه در مقطع دکتری به آموزش متمرکز روانکاوی از سال ۱۳۹۲ نزد اساتید مختلف این حوزه و به طور مشخص مرکز سیاووشان پرداخت و سپس به عنوان کاندیدای روان درمانی تحلیلی وارد مرکز مطالعات روانکاوی شد و به طور هم زمان، تحت سوپرویژن تحلیلی، شروع به فعالیت به عنوان روان درمانگر تحلیلی نمود.
او در حال حاضر، به عنوان روان درمانگر تحلیلی با رویکرد روابط ابژه-ارتباطی مشغول فعالیت است.

جهت گیری تئوریک و بالینی او بیشتر متمایل نظریات روانکاوی مدرن است. او همچنین به موضوعات بین رشته ای مانند الهیات-روانکاوی علاقمند است.

پذیرش مراجع

جهت دریافت وقت روان درمانی با متخصصین مرکز روان تحلیلی مهرسای (درمان حضوری برای مراجعین تهرانی و درمان غیرحضوری از طریق اسکایپ یا واتس اپ برای مراجعین شهرستانی و مراجعین خارج از ایران)، می توانید به شماره واتس اپ زیر پیام دهید و مشخصات خود را به همراه علت مراجعه ارسال کنید، تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی گردد. (فقط پیام دهید)

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز تخصصی روان درمانی تحلیلی مهرسای می باشد.