درباره مــا


 مجموعه روان تحلیلی مهرسای، به منظور گسترش دانش روان تحلیلی، معرفی درست آن، و ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی در زمینه ی آموزش و درمان تحلیلی راه اندازی شده است.

هدف اولیه و مهم این مجموعه، حرکت در جهت افزایش دانش عمومی و دانش تخصصی در زمینه درمان تحلیلی است. تلاش ما در جهت معرفی درست و حرفه ای این نوع درمان برای عموم مردم، در دسترس قرار دادن مقالات تخصصی ترجمه شده برای همکاران روان تحلیلگر، و ایجاد فضای گفتگو و تبادل نظر جهت گسترش مرزهای دانش تحلیلی مان می باشد.

هدف دیگر این مرکز، معرفی روان درمانگران تحلیلی و تسهیل دسترسی هموطنان فارسی زبان از همه نقاط دنیا به تراپیست ها و درمانگران متخصص، مورد اعتماد و کارورزیده می باشد. درمانگرانی که بر اساس اصول و استانداردهای حرفه ای برگزیده شده، و شروط اساسی درمان تحلیلی که شامل آموزش تحلیلی، درمان شخصی، سوپرویژن و نظارت درمانی است را دارا می باشند. (توضیح اینکه درمانگری که هریک از این سه شرط را نداشته باشد کاندید مناسبی برای کار درمان تحلیلی نبوده و احتمال خطا در کار درمانی او بالا خواهد بود).

هدف نهایی مجموعه مهرسای، کمک به دانشجویان، روانشناسان و درمانگرانی است که می خواهند درمان تحلیلی را به صورت حرفه ای دنبال نمایند. به این منظور این مرکز افتخار همکاری با گروهی از روان درمانگران تحلیلی را دارد که سابقه ی خوبی در حوزه ی آموزش، درمان و سوپرویژن تحلیلی داشته و می توانند در زمینه ی آموزش و نظارت بر کار درمان به روان درمانگران کمک نمایند.

جهت شروع درمان تحلیلی (درمان حضوری برای مراجعین تهرانی، و درمان غیرحضوری از طریق اسکایپ برای مراجعین شهرستانی و مراجعین خارج از ایران)، می توانید با شماره ۹۸۹۱۹۲۹۷۱۵۳۲+  از طریق واتس اپ در ارتباط باشید.

– لازم به ذکر است که ارجاع به متخصصین توسط این مرکز، صرفاً جهت معرفی و دردسترس قرار دادن تحلیلگرانِ معتبر و قابل اعتماد برای متقاضیان درمان تحلیلی صورت می گیرد.

– هر یک از تحلیلگرانی که توسط مجموعه مهرسای معرفی می شوند، در دفاتر شخصی یا کلینیک های طرف قرارداد خود مراجعین را پذیرش می کنند.

– با توجه به زمان محدود برخی تراپیست ها و سوپروایزرها، ممکن است نیاز به ثبت نام در لیست انتظار باشد.

 

با احترام فراوان
مجموعه تخصصی روان درمانی تحلیلی مهرسای

 

برای آشنایی با روان درمانی تحلیلی اینجا را کلیک کنید


پذیرش مراجع

جهت دریافت وقت روان درمانی با متخصصین مرکز روان تحلیلی مهرسای (درمان حضوری برای مراجعین تهرانی و درمان غیرحضوری از طریق اسکایپ یا واتس اپ برای مراجعین شهرستانی و مراجعین خارج از ایران)، می توانید به شماره واتس اپ زیر پیام دهید و مشخصات خود را به همراه علت مراجعه ارسال کنید، تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی گردد. (فقط پیام دهید)

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مرکز تخصصی روان درمانی تحلیلی مهرسای می باشد.